Airi klassi ajaveeb
kolmapäev, jaanuar 21, 2009
Täna me käisime nüüdismuusika töötoas. See oli üks väga omapärane kogemus. Muusika võib olla ka meie endi liikumine ja vaikus. Me võime ise olla muusikainstrumentideks või ka interpreetideks.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar