kolmapäev, jaanuar 21, 2009


Täna me käisime nüüdismuusika töötoas. See oli üks väga omapärane kogemus. Muusika võib olla ka meie endi liikumine ja vaikus. Me võime ise olla muusikainstrumentideks või ka interpreetideks.

Kommentaare ei ole: