teisipäev, jaanuar 20, 2009

Täna tegime rühmatööd peredes. Siin on mõned pildid koostööst. Arutleti selle üle, mis on hädavajalikud asjad ja mis need, mis meie elu lihtsalt mugavamaks ja meeldivamaks teevad, aga esmatähtsad ometi pole. Arutleti ka klassiõhtu eelarve üle.

Kommentaare ei ole: